SC-172-154

Продам салон краси

Розташування: Київ, Почайна, Оболонський район, Оболонь, Володимира Івасюка пр-т, буд. 2Д
1 Кімнат
40 м2
0/18 Цоколь
Ціна:
80 000 $

Інформація

Продам надзвичайно перспективне комерційне приміщення загальною площею 40 квадратних метрів на Оболонській набережній, проспект Владимира Івасюка (попередньо відомий як проспект Героїв Сталінграда), 2д. Чарівний ЖК "ПАРК СТОУН". Це чудова можливість реалізувати свої підприємницькі амбіції.
Квартира розташована на цокольному поверсі з окремим входом зі двору. Має монолітні стіни та перекриття, що забезпечує максимальну безпеку. Тут ви знайдете все необхідне для вашої діяльності: електроенергію - трьохфазне підключення, 8 кВт, приточно-витяжну вентиляцію, водопостачання, кондиціонування та санвузол з бойлером. Завдяки прямим договорам на електроенергію та воду, ви зможете забезпечити безперебійну роботу вашого бізнесу.
Просторе приміщення має вільне планування, що дозволить вам організувати його згідно з потребами вашої діяльності. Будь-який вид діяльності буде до вподоби цьому приміщенню.
Доїхати до перегляду дуже легко. Ви можете скористатися автобусом №73, який прокладає зручний маршрут від вулиці Милославської до Оболонської площі (метро "Оболонь"), (вул. МІЛОСЛАВСЬКА, вул. Радунська ,вул. Градинська , вул. Оноре де Бальзака , вул. Каштанова , пр. Червоної Калини , пр. Романа Шухевича , Північний міст , пр. Володимира Івасюка , вул. Героїв полку "Азов" , Оболонська пл.(М "ОБОЛОНЬ") , пр. Оболонський (М "МІНСЬКА") - М "ГЕРОЇВ ДНІПРА" Чудова транспортна доступність забезпечить зручний доступ до метро "Мінська", "Героїв Дніпра" та інших важливих локацій.
Не втрачайте цю унікальну можливість! Покрокуйте у світ бізнесу з надійною оселю, яка допоможе реалізувати ваші цілі та мрії. Запрошуємо на перегляд - це початок успішного шляху до вашого майбутнього успіху!

Інфраструктура

Громадський транспорт: метро - Почайна (40 хв. пішки, 25 хв. на транспорті);
80 000 $ вартість об'єкта
2 000 $ ціна за м2
40 м2
1 Приміщень
18 К-ть поверхів

Параметри

центральна Вода:
центральна Каналізація:
асфальт Під’їздна дорога:

Додатково

Дата оновлення інформації: 04.12.2023 17:35;