SP-023-757

Продам ділянку під забудову житлової нерухомості

Розташування: Глеваха, Київська область, Васильківський район, Київська вул., буд. 10
34 сот.
Ціна:
35 000 $

Інформація

Терміновий продаж! Низька ціна!!!
Пропозиція для побудови оригінального будинку з нестандартним плануванням та для втілення цікавих рішень щодо ланшафтного дизайну!
До вашої уваги пропонується дворівнева земельна ділянка поруч з водоймою в смт. Глеваха. Загальна площа - 0,335 га. На ділянці росте розкішна сосна, яку можна використати при створенні ланшафтного дизайну ділянки.
Цільове призначення:
0,15 га - Призначення - 02.01 Для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка). Використання: будівництво і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
0.185 га - Призначення -01.04 Для ведення підсобного сільського господарства. Використання: Землі сільськогосподарського призначення.
Відстань від Києва до ділянки -15 км. Тихе затишне місце біля озера. Неподалік знаходяться ще 2 озера. Підїзд до дільнки- асфальтована дорога. Доїхати можна через Малютінку, Боярку, з Одеської траси.
Вулиця заселена, забудови - сучасні будинки, при цьому на достатній відстані один від одного, багато простору. Доброзичливі сусіди. Електромережі та газ поруч з ділянкою. На фото преставлені будинки, що розташовані поруч.
Є можливість придбати ще 0,3 га поруч для збільшення території.
Неподалік залізнична станція Шляхова, розташовано магазин (до 500 м). Магазини Фора, Бджілка - до 1,5 км.
Маєток на схилі завжди відрізняється самобутністю та проявом креативності власника!Телефонуйте! Оцінити переваги пропозиції можна тільки на перегляді!

35 000 $ вартість об'єкта
1 045 $ ціна за сот.2
33.50 сот.

Параметри

асфальт Під’їздна дорога:

Додатково

Дата оновлення інформації: 16.11.2023 14:59;