Персональний сайт рієлтора

риелтор - Алла

Помогу решить любой вопрос с покупкой и продажей недвижимости. ЗВОНИТЕ!
SP-025-268

Продам ділянку під забудову нежитлової нерухомості

Розташування: Київ, Дніпровський район, Воскресенка, Марка Черемшини вул., буд. 16
11 сот.
Ціна:
72 500 $

Інформація

Продаж земельної ділянки 11 соток з виходом до озера в Дніпровському р-ні, Воскресенські сади. Поруч Русанівські сади.
Земельна ділянка площею 11,15 соток квадратної форми, є кадастровий номер, цільове призначення: для колективного садівництва.
Фактично ділянка площею понад 17 соток.
Вихід до озера Малинівка 20 метрів на захід.
Також є прямий вихід до маленького внутрішнього озера, де водяться річкові черепахи; межує з ділянкою зі східного боку, за рахунок якого можливо ще більше розширити площу. Ділянка засаджена багаторічними фруктовими деревами, скрізь затінок. На ділянці є фундамент під господарське приміщення розміром 9.5 на 5.25 метра. Можливе підключення електроенергії від Київенерго ; ДТЕК з міським двозонним тарифом; електроопора однієї лінії в 50 метрах від ділянки, електроопора іншої лінії в 150 метрах.
Дуже хороша транспортна розв’язка: до проспекту Романа Шухевича 1.8 км., поруч будується заїзд на Подільсько-Воскресенський міст, в 150 метрах зупинка міської електрички Троєщина-2 та кінцева швидкісного трамваю на Троєщину.
Під`їзд - асфальтована дорога до з`їзду і 100 метрів ґрунтової дороги. Сквозний проїзд для сторонніх автомобілів зачинений. Хороші, спокійні сусіди з двух сторін. Чудовий варіант як для особистого житла/дачі, так і для будівництва таунхауса/виробничих приміщень.
Поруч масив Лівобережный, пр. Романа Шухевича, пр-т Перова, вул. Радужна, ТРЦ Скай Молл, ТРЦ Квадрат

72 500 $ вартість об'єкта
6 591 $ ціна за сот.2
11 сот.

Додатково

Дата оновлення інформації: 11.06.2024 12:05;